Praca: Monter Instalacji Elektrycznych

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Monter Instalacji Elektrycznych
Miejsce pracy: Częstochowa
Twój zakres obowiązków:
  • Montaż instalacji elektrycznych.
  • Instalacja i uruchamianie urządzeń elektrycznych.
  • Przeglądy techniczne urządzeń.
  • Konserwacja i naprawa linii kablowych.
  • Wykonywanie pomiarów.
  • Testowanie po montażu i naprawach.
  • Reagowanie na awarie.
Czego oczekujemy:
  • Wykształcenie zawodowe lub wyższe.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Praca w systemie zmianowym.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenie.
  • Uprawnienia energetyczne – Grupa 1.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Nagrody
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia zawodowe i rozwojowe
  • Posiłki profilaktyczne zimą
  • Współpraca z ekspertami i menedżerami

Elektryk Utrzymania Ruchu

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz maszyn pakujących zgodnie z harmonogramem Wykonywanie bieżących napraw oraz...

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Obowiązki Montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych Utrzymywanie ciągłości ruchu zakładu produkcyjnego...

Elektryk działu utrzymania ruchu (m/k)

Opis stanowiska: Utrzymanie w sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych, Diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych, Przeglądy oraz prace konserwacyjne i remontowe...