Praca: Monter hal namiotowych

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Monter hal namiotowych
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0240
OBOWIĄZKI:
Montaż i demontaż hal namiotowych na terenie całej Polski - praca w delegacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 496 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Młodszy monter

Podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.Przygotowanie elementów do procesu produkcji.Mile widziane doświadczenie zawodowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania...

Pracownik utrzymania ruchu serwisant - smarownik

Zakres obowiązków: Wykonywanie serwisów olejowych i smarowniczych Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz diagnozowanie usterek Wykonywanie diagnostyki maszyn i urządzeń...

Monter stolarki budowlanej

przyjęcie zamówienia i zapoznanie się z dokumentacją techniczną montażu wyrobu;kompletowanie, pakowanie oraz magazynowanie elementów do montażu;transportowanie elementów i akcesoriów do...