Praca: Montażysta - Elektronik

ZAMEL to polski producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Montażysta - Elektronik
Miejsce pracy: Pszczyna

Zakres obowiązków:

  • montaż urządzeń elektronicznych,
  • serwis urządzeń elektronicznych,
  • lutowanie elementów elektronicznych,
  • kontrola optyczna jakości lutowanych elementów
  • sprawdzanie poprawności działania urządzeń,
  • rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania produkowanych urządzeń.
Wymagania:
  • wykształcenie o kierunku elektronicznym - mile widziane średnie techniczne o kierunku elektronicznym,
  • mile widziane doświadczenie w montażu urządzeń elektronicznych i elektromechanicznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne).

Elektryk / Elektromonter

Opis stanowiska montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki, uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń oraz gniazd i linii...

Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej...

Elektromonter

Jeśli posiadasz: Wykształcenie minimum średnie techniczne na kierunku elektrotechnika, lub pokrewne. Certyfikat SEP do 1 kV. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Umiejętność...