Praca: Młodszy Specjalista ds. HR

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Młodszy Specjalista ds. HR
Miejsce pracy: Gorzyczki
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie relacjami i wsparcie dla pracowników magazynowych Amazon.
  • Administrowanie procesami HR, w tym zarządzaniem czasem pracy, danymi i nieobecnościami.
  • Wsparcie w operacjach HR, takich jak rekrutacja i onboarding.
  • Przetwarzanie zapytań i zarządzanie dokumentacją pracowniczą.
  • Tworzenie raportów HR i zarządczych.
Wymagania:
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość prawa pracy i zarządzania ludźmi.
  • Wysoka kompetencja komunikacyjna w j.polskim (CEFR C1/C2) oraz podstawy j.angielskiego (CEFR A2).
  • Dyskrecja i umiejętność zachowania poufności danych.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w dziale HR.
  • Umiejętności analityczne.
  • Zaawansowany angielski (CEFR B1/B2).
  • Samodzielność w dynamicznym środowisku.
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Multisport i dopłaty do posiłków.
  • Zniżki firmowe.
  • Dofinansowanie do szkoleń.

Doradca Pracownika ds. HR / Associate partner

Obowiązki Wspieranie Centrum Logistycznego w kwestiach zarządzania czasem pracy pracowników, zarządzania danymi, zarządzania nieobecnościami Wspieranie pracowników w tematach związanych z HR...