Praca: Młodszy specjalista ds. HR

Vetlab Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast  pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.
Młodszy specjalista ds. HR
Miejsce pracy: Katowice, ul. Żeliwna 36
Poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko młodszego specjalisty ds. HR, która będzie wspierać nasz zespół HR w realizacji zadań związanych z rekrutacją, selekcją kandydatów, zarządzaniem personelem oraz innymi aspektami działalności HR.
Jeśli jesteś osobą pełną energii i zainteresowaną rozwojem w obszarze HR, dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami kreuj przyszłość weterynarii!

Zadania:
  • Realizacja zadań związanych z procesem rekrutacji i selekcji, m.in.:
    • przygotowanie i publikowanie ogłoszeń na portalach i w mediach społecznościowych, aktywne poszukiwanie kandydatów,
    • prowadzenie rozmów telefonicznych z kandydatami, organizacja spotkań, udzielanie informacji zwrotnych kandydatom,
    • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych i rekomendowanie kandydatów,
  • Organizacja szkoleń rozwojowych i spotkań integracyjnych dopasowanych do aktualnych potrzeb,
  • Opracowanie raportów, podsumowań i prezentacji na potrzeby działu HR,
  • Współtworzenie procedur HR,
  • Wsparcie w zakresie działań onboardingowych.
Oczekiwania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B1 i wyższy),
  • Wykształcenia wyższe, preferowane zarządzanie zasobami ludzki, socjologia, psychologia lub pokrewne,
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z rekrutacją i selekcją kandydatów min. 1 rok,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Umiejętność sporządzania raportów, prezentacji, statystyk,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Pozytywna  energia.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w interesujących projektach,
  • Przyjazne środowisko pracy oparte na wartościach i zaangażowaniu,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Jeżeli chcesz wziąć udział wyłącznie w bieżącej rekrutacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vetlab Sp. z o.o. do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.”

Jeżeli chcesz brać udział także w przyszłych rekrutacjach:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vetlab Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Vetlab Sp. z o.o.”

Informujemy, że wyrażone zgody mogą być w każdym momencie wycofane poprzez przesłanie zgłoszenia na adres email job@vetlab.pl ze wskazaniem adresu email oraz imienia i nazwiska, które należy wykreślić z bazy.

Specjalista ds. rekrutacji

Zakres obowiązków: prowadzenie procesów rekrutacyjnych, współpracuje z kadrą zarządzającą kontraktami w zakresie struktury zatrudnienia, aktywnego pozyskiwania i utrzymania osób...

HR Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji

Opis stanowiska Rekrutacja i selekcja kandydatów Wdrażanie nowych pracowników oraz organizowanie szkoleń wstępnych Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników Zarządzanie procesem ocen...

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Prowadzenie procesu selekcji i rekrutacji do powstających placówek na wyznaczonym terenie Wsparcie w realizacji projektów...