Praca: Młodszy magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Młodszy magazynier
Miejsce pracy: Kornice
Numer: StPr/24/0650
OBOWIĄZKI:
Odbiór i rozmieszczenie towaru na magazynie.Kompletowanie zamówień.Praca ze skanerem.Mile widziane doświadczenie zawodowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kornice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 348 do 5 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Magazynier

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Od...

Magazynier

Magazynier z uprawnieniami UDT

Zadania: Rozładunek, załadunek i przemieszczanie towarów za pomocą wewnętrznych urządzeń transportowych Przygotowywanie oraz dostarczanie na czas komponentów Układanie materiałów zgodnie z...