Praca: Młodsza księgowa

Poszukujemy:
Młodsza księgowa
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Twój zakres obowiązków:
  • Weryfikacja, wprowadzanie i księgowanie dokumentów w systemie księgowym zgodnie z wewnętrznymi instrukcjami,
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z ustawą o rachunkowości i podatku VAT,
  • Kontrola rozrachunków,
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • Wystawianie i księgowanie wewnętrznych dokumentów księgowych,
  • Archiwizowanie dokumentów księgowych i wydruków/ zestawień,
  • Sporządzanie zestawień i raportów w zakresie finansowo-księgowym.

Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego związanych merytorycznie z zajmowanym stanowiskiem pracy a nieujętych w niniejszym opisie.

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (w obszarze finansów, ekonomii, rachunkowości) – (mogą być w trakcie)
  • Znajomość prawa podatkowego, w szczególności CIT, VAT
  • Nastawienie na współpracę i poszukiwanie rozwiązań,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność w planowaniu i organizowaniu czasu pracy,
Mile widziane:
  • Znajomość Enova365.
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych - Mutlisport
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Młodszy księgowy

-rejestrowanie faktur zakupowych i ich kontrola pod względem formalnym, przygotowywanie płatności do kontrahentów, wystawianie, rejestrowanie i księgowanie not obciążeniowych na kontrahentów,...

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Zadania: Prowadzenie bieżących operacji księgowych Księgowanie dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych; Weryfikowanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym Wyjaśnianie niezgodności...