Praca: Mechanik Samochodowy

Ogłoszenie numer: 7748130, z dnia 2022-12-08

Firma TRANSBUD-KATOWICE Sp. z o.o. w Katowicach

zatrudni:

Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Katowice, ul. Kolejowa 17

Opis stanowiska

  • diagnostyka i naprawa samochodów osobowych i ciężarowych oraz innych środków
  • transportu.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe,
  • samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy z klientami oraz zespołem warsztatu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 6-14; 14-21,
  • poniedziałek jedna zmiana 7-19, soboty jedna zmiana 6-14;
  • szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje,
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń,
  • dofinansowanie z ZFŚS – „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne.

Mechanik wózków widłowych

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących prostych napraw urządzeń Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Wymagania: Podstawowa...

Mechanik, Serwisant wózków widłowych

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz przeglądów okresowych wózków widłowych Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Wymagania: Podstawowa...

Mechanik / Młodszy mechanik

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Naprawa pojazdów ciężarowych Diagnostyka pojazdów ciężarowych Wykonywanie przeglądów Nasze oczekiwania: Doświadczenie...