Praca: Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Ogrodzieniec
Numer: StPr/24/0211
OBOWIĄZKI:
wg programu stażustaż w godz: 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ogrodzieniec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Mechanik Serwisu Mobilnego

Obowiązki: Naprawa naczep marki Schmitz Diagnostyka Wykonywanie przeglądów Naprawa podestów załadowczych Wymagania: Wykształcenie zawodowe Prawo jazdy kat. B Dyspozycyjność Obsługa komputera...

Mobilny mechanik samochodowy

Naprawy pojazdów samochodowych, podstawowy serwis pojazdów (wymiana olejów, wymiana płynów eksploatacyjnych, naprawa układów zawieszenia, naprawa układów hamulcowych.Umowa o pracę na czas...

naprawy pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanik samochodowy Wymagania inne: