Praca: Mechanik samochodów ciężarowych

Mechanik samochodów ciężarowych
MIEJSCE  PRACY: Będzin
OBOWIĄZKI:
  • Bieżące przeglądy, diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych,
  • Obsługa techniczna i serwisowa pojazdów.
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na satanowisku mechanik samochodowy
  • Sumienne wykonywanie powierzonych prac,
  • Prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy.
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Mechanik Serwisu Mobilnego

Obowiązki: Naprawa naczep marki Schmitz Diagnostyka Wykonywanie przeglądów Naprawa podestów załadowczych Wymagania: Wykształcenie zawodowe Prawo jazdy kat. B Dyspozycyjność Obsługa komputera...

Mobilny mechanik samochodowy

Naprawy pojazdów samochodowych, podstawowy serwis pojazdów (wymiana olejów, wymiana płynów eksploatacyjnych, naprawa układów zawieszenia, naprawa układów hamulcowych.Umowa o pracę na czas...

Mechanik samochodowy

naprawy pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanik samochodowy Wymagania inne: