Praca: Księgowy - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Księgowy - staż
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/24/0587
OBOWIĄZKI:
Obsługa komputera (pakiet office) oraz innych urządzeń biurowych, podstawowa znajomość rachunkowości.Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu rachunkowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Księgowa/Księgowy

Zadania: Ewidencja dokumentów w systemie finansowo-księgowym Kompletowanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym Przygotowywanie płatności Monitorowanie zobowiązań Przygotowywanie...

Referent ds. Księgowości

Zatrudnienie na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Ewidencjonowanie w systemie finansowo-księgowym operacji...

Księgowy / Kadrowy

Opis stanowiska: prowadzenie pełnej księgowości Delegatury Rejonowej PZD Okręgu Śląskiego w Gliwicach oraz Rodzinnych Ogrodów Działkowych z terenu działania delegatury (brak konieczności...