Praca: Kosmetyczka-stylistka

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Kosmetyczka-stylistka
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0259
OBOWIĄZKI:
Zabiegi pielęgnacyjne, kosmetyczne, stylizacje
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Kosmetologia
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: kurs stylizacja paznokci

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Kosmetyczka

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, stylizacja rzęs Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Stylistka paznokci - staż

Zakres obowiązków zgodny z programem stażu. Wymagania inne:

Kosmetyczka

Kosmetyka, masaże, pedicure, manicure Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wymagania inne: średnie techniczne kierunkowe, doświadczenie mile widziane