Praca: Konserwator urządzeń melioracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Konserwator urządzeń melioracyjnych
Miejsce pracy: Czerwionka-Leszczyny
Numer: StPr/24/0490
OBOWIĄZKI:
Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy-Wykształcenie: brak wymgań; mile widziana obsługa kosy spalinowej; zakres obowiązków: wykaszanie, odmulanie, usuwanie zakrzeczeń; czyszczenie przepustów i wylotów drenarskich; jedna zmiana; miejsce pracy: teren gminy Gierałtowice
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Czerwionka-Leszczyny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

prace konserwacyjne, naprawy bieżące, utrzymanie właściwego stanu technicznego budynków, instalacji wewnętrznych i infrastruktury zewnętrznej. Praca od poniedziałku do soboty pomiędzy...

Konserwator

Wykonywanie zadań związanych z dbałością o prawidłowe funkcjonowanie zaplecza gospodarczego budynków Zarządu Spółki oraz dbanie o porządek terenu przyległego do ww. budynków Wymagania...

Konserwator

Prace konserwacyjne, utrzymanie czystości na terenie posesji, zamiatanie, odśnieżaniieOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 9 m-cyMIEJSCE WYKONYWANIA...