Praca: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • Planowanie i realizacja strategii sprzedaży
  • Zarządzanie oraz motywowanie zespołu sprzedaży
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Podtrzymywanie stosunków z ważnymi klientami i poszerzanie bazy nowych
  • Monitorowanie i raportowanie wyników sprzedaży do Dyrektora Sprzedaży
  • Wdrażanie działań poprawiających satysfakcję klientów i zwiększających sprzedaż
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży lub w kierowaniu zespołem sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Pro-aktywne podejście do realizacji celów i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi CRM i MS Office
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole

Kierownik Sprzedaży Multiagencyjnej

Zarządzanie sprzedażą ubezpieczeń przez sieć współpracujących multiagentów Rozwój sieci oraz opracowywanie planów sprzedaży dla współpracujących multiagentów Monitorowanie wyników...

Zastępca Dyrektora Handlowego ds. Mebli Kuchennych

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: Odpowiedzialność za stały wzrost sprzedaży kategorii mebli kuchennych; Koordynacja i wsparcie salonów w zakresie...

Lider Zespołu Sprzedaży

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i myślisz o zmianie w życiu zawodowym? Chciałbyś dalej rozwijać swoje kompetencje menedżerskie i przy tym dobrze zarabiać - porozmawiaj z nami...