Praca: Kierowca (obsługa traktorka)

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Kierowca (obsługa traktorka)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0332
OBOWIĄZKI:
obsługa traktorka KUBOTA, praca w godzinach: 08:00-16:00, 12:00-20:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

obsługa traktorka KUBOTA, praca w godzinach: 08:00-16:00, 12:00-20:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: mile widziane doświadczenie

Kierowca

kierowca na składzie budowlanym, praca w Jaworznie i na terenie Śląska Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Uprawnienia: Prawo jazdy...

Kierowca samochodu ciężarowego (wywrotka)

Praca na budowach drogowych, kubaturowych Dbałość o powierzony sprzęt Uczciwe i sumienne wykonywanie obowiązków Punktualność Uprawnień - kartę kierowcy Mile widziane doświadczenie na...