Praca: Kasjer

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Kasjer
Miejsce pracy: Katowice
Numer: 213/11/2019
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Osoby pełnoletnie mogą być również osoby uczące się w systemie dziennym

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 14,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Zobacz podobne oferty

Pracownik Działu Produktów Świeżych

 Oferujemy pracę związaną z obsługą klienta w okresie przedświątecznym przy wykładaniu towaru na ekspozycje świąteczne w naszych sklepach. NASZA OFERTA JEST DLA CIEBIE:pracujesz, kiedy...

Pracownik w Dziale Wędliny / Sery

dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów,jesteś zaangażowany i działasz odpowiedzialnie,lubisz gdy ciągle coś się dzieje,potrafisz pracować w zespole.zapewniasz komfort zakupów i dobrą...

Kasjer - Sprzedawca

Polubisz swoją pracę w PEPCO, ponieważ gwarantujemy Ci:umowę o pracękorzystne wynagrodzenie na czaspremia za sprzedażrabat pracowniczy do 25%godziny pracy zgodnie z ustalonym...