Praca: Inżynier ds. uruchomień - robotyka

Dla globalnego, renomowanego europejskiego producenta zautomatyzowanych maszyn i linii przemysłowych w związku z rozwojem struktur w Europie, poszukujemy Inżyniera ds. Uruchomień (Zrobotyzowane stanowiska do obróbki profili stalowych).
Inżynier ds. uruchomień - robotyka
Cała Polska - praca mobilna
Zakres obowiązków:
  • Po pełnym okresie wdrożeniowo-szkoleniowym w zagranicznej, europejskiej fabryce: Rozruch i konfiguracja zrobotyzowanych urządzeń do obróbki stalowych profili i rur w Polsce oraz także w innych krajach na całym świecie.
  • Kompletne uruchamianie linii, ale bez programowania sterowników PLC (sterowniki są zaprogramowane przed uruchomieniem, zgodnie ze specyfiką danej aplikacji).
  • Szkolenie operatorów z obsługi poszczególnych elementów linii.
  • Utrzymywanie kontaktu z zagranicznym wsparciem technicznym.
  • Uczestnictwo w zagranicznych szkoleniach (w Europie).
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego (Lidera działu uruchomień - zagraniczny przełożony, kontakt w języku angielskim).
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku związanym z automatyką i robotyką, mechatroniką, lub pokrewne.
  • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera ds. Uruchomień/ Inżyniera Serwisu / Inżyniera Aplikacyjnego rozwiązań związanych z robotyzacją.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy u integratora, realizującego projekty zagraniczne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z zagranicznym wsparciem technicznym, raportowanie do bezpośredniego przełożonego oraz udział w szkoleniach w centrali firmy w Europie.
  • Gotowość do podróży służbowych i zwiedzania świata (Kraje w Europie, USA i inne).
  • Prawo jazdy, kat "B".
Oferta:
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta w formie Umowy o pracę.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w firmie o globalnej marce, nie narażonej na rotację.
  • Praca w stabilnej, renomowanej, międzynarodowej firmie.
  • Możliwość rozwoju w niewielkiej strukturze organizacyjnej, opartej o partnerskie relacje.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, orientacyjnie w wysokości ok 13000-14500 brutto pensji podstawowej, dodatkowo płatne nadgodziny. Tryb pracy: (3 tygodnie wyjazdowe, 1 tydzień w domu). Dodatkowo płatne diety, weekendy zagraniczne oraz nadgodziny.
  • Powyższe dodatki znacząco zawyżają wynagrodzenie podstawowe (zależnie od ilości czasu spędzonego w delegacjach).
  • Wszelkie narzędzia pracy.
  • Zagraniczne szkolenia techniczne.

Programista / Programistka robotów przemysłowych

Twój zakres obowiązków programowanie robotów online ABB, KUKA, Fanuc prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u klienta realizacja projektów za granicą opracowywanie...

Automatyk / Programista Robotów

Programowanie linii robotów lakierujących Wdrażanie, dostosowywanie i optymalizowanie linii robotów lakierujących Opiniowanie założeń projektowych w obszarze robotyki Czynny udział podczas...

Serwisant pomp do betonu

Zadania: Identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania, Naprawy, przeglądy, modyfikacje i regulacje maszyn, Sporządzanie protokołów z zakresu napraw, Budowanie i utrzymanie trwałej relacji z...