Praca: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/23/1591
OBOWIĄZKI:
doradztwo i projektowanie konstrukcji metalowych tj.barierki,bramy,schody,hale,opracowywanie kosztorysów i dokumentacji na potrzeby zamówień,ustalanie metod budowy,wykonywanie projektu,planowanie i organizowanie cyklu budowy,montażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: budownictwo

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Inżynier Budowy

Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami oraz obowiązującym prawem, Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem, Zlecanie robót podwykonawcom,Wykonywanie...

Inżynier budowy branży rurociągowej (piping)

Prowadzenie prac związanych budową rurociągów przemysłowych, Zamówienia i kompletacja materiałów, Dbanie o zachowanie jakości prac montażowych i sprawalniczych, Przygotowanie dokumentacji...

Inżynier budowy

Twój zakres obowiązków Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku, Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami, Koordynacja i nadzór nad...