Praca: Instalator wod. kan. i co

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Instalator wod. kan. i co
Miejsce pracy: Ogrodzieniec
Numer: StPr/24/0055
OBOWIĄZKI:
Prace związane z instalacją wodno-kanalizacyjną i centralne ogrzewanie, inne prace ogólnobudowlane. Pierwsza umowa - umowa zlecenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ogrodzieniec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Instalator wod.-kan.

wykonywanie nowych instalacji wod.-kan. oraz konserwacja instalacji wod.-kan.Praca na terenie woj. śląskiego (dowóz pracowników z siedziby firmy).Praca na umowę o pracę na okres próbny (3...

Instalator sieci wod.-kan.

wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej.Miejsce wykonywania pracy Zabrze. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane Uprawnienia: monter instalacji wodno kanalizacyjnej...

Instalator-monter pomp ciepla/ c.o./ wentylacji

-MONTAŻ POMP CIEPŁA-MONTAŻ INSTALACJI OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO-MONTAŻ INSTALACJI WENTYLACJI MECHANICZNEJ-WYKONYWANIE PODŁACZEŃ HYDRAULICZNYCH ZGODNIE Z WYMOGAMI PRODUCENTA URZĄDZENIA ORAZ...