Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Fryzjer
Miejsce pracy: Konopiska
Numer: StPr/18/3236
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, utrzymywanie czystości na stanowisku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: fryzjerstwo
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: fryzjerstwo
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: fryzjerstwo
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: fryzjerstwo

Wymagania inne:

osoba komunikatywna

Miejsce pracy:

Konopiska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie