Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Fryzjer
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0300
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych włosów, strzyżenie włosów, formowanie fryzur i ondulowanie, koloryzacja włosów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wymagania: dyplom czeladnika w zawodzie fryzjer

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Fryzjerka

pełen zakres usług fryzjerskich, strzyżenie, modelowanie, koloryzacja. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Wymagania: wykształcenie zawodowe z tyt. czeladnika,...

Fryzjer

stylizacja fryzur Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wykształcenie zawodowe, dyplom czeladnika

Fryzjer

strzyżenie, koloryzacja, modelowanie, praca w godzinach: 08:00-16:00, 13:00-21:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: egzamin czeladniczy