Praca: Elektryk / Konserwator UDT, Urządzeń i Maszyn budowlanych

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Elektryk / Konserwator UDT, Urządzeń i Maszyn budowlanych
Miejsce pracy: Sosnowiec
Zadania:
  • lokalizowanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych
  • dokonywanie napraw i konserwacji maszyn, urządzeń, elektronarzędzi oraz instalacji elektrycznych
  • wykonywanie prac montażowych elektroenergetycznych
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe techniczne (elektryk)
  • uprawnienia SEP w grupie G1 E+D (do 1kV)
  • prawo jazdy kategorii B
  • podnoszenie kwalifikacji wg potrzeb firmy
Oferujemy:
  • pracę na stałe, umowa o prace, umowa zlecenie lub działalność gospodarcza
  • bardzo dobre warunki finansowe

lokalizowanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych dokonywanie napraw i konserwacji maszyn, urządzeń, elektronarzędzi oraz instalacji elektrycznych wykonywanie prac montażowych...

Elektryk

Obowiązki: Montaż, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii Praca zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa Dbanie o prawidłowe...