Praca: Cukiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Cukiernik
Miejsce pracy: Świętochłowice
Numer: StPr/19/1025
OBOWIĄZKI:
czynności produkcyjno-technologiczne związane z wypiekiem ciast i ciastek o różnych gramaturach i kształtach przekładanych nadzieniami oraz ozdobione różnego rodzaju polewami i kuwerturą przy użyciu specjalnych maszyn i urządzeń oraz sprzętów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Cukiernik*
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: kurs zawodu - cukiernik

Wymagania inne:

pkurs zawodowy w zakresie produkcja wyrobów cukierniczych

Miejsce pracy:

Świętochłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach