Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Przyłubsko
Numer: StPr/24/0340
OBOWIĄZKI:
wg programu stażustaż w godz: 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: pedagogiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Przyłubsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Opiekunka w żłobku

zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom, zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie, wspomaganie rozwoju dzieci, pomoc w organizowaniu dzieciom wypoczynku na świeżym powietrzu,...

Opiekun w żłobku

opieka nad dziećmiw wieku do lat 3 oraz czynności porządkowe na terenie żłobka Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wymagania: wykształcenie...

Opiekunka/nauczyciel w żłobku

- realizowanie funkcji opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej w stosunku do dzieci- wspomaganie ich indywidualnego rozwoju, zdolności i zainteresowań- prowadzenie obserwacji dotyczących rozwoju...