Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/24/0334
OBOWIĄZKI:
wg programu stażustaż w godz: 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

asystent księgowego, zapoznanie z podstawowymi aktami prawnymi dotyczącymi podatków, ubezpieczeń społecznych i zachowaniem tajemnicy zawodowej, zapoznanie z obiegiem dokumentów w kancelarii oraz...

Asystent do spraw księgowości Wymagania konieczne: Uprawnienia: Obsługa komputera Wymagania inne: preferowany kierunek asystent ds rachunkowościzaangażowanie,rzetelność, umiejętność pracy w...

Asystent do spraw księgowości Wymagania inne: praca przy monitorze powyżej 4h, obsługa komputera, drukarki, skanera, brak czynników szkodliwych-wpis pracodawcydokładność, odpowiedzialność,...