Praca: Asystent architekta

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Asystent architekta
Miejsce pracy: Wisła Wielka
Numer: StPr/20/0311
OBOWIĄZKI:
sporządzanie koncepcji architektonicznych, inwentaryzacji, wizualizacji 3D.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

osoba powyżej 30r. ż., wykształcenie wyższe, praktyka przy inwentaryzacjach budynków, bardzo dobra znajomość ARCHICAD, j. angielski w stopniu podstawowym.

Miejsce pracy:

Wisła Wielka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Asystent / Asystentka Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Opis stanowiska: Opracowywanie projektów koncepcyjnych, technicznych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych Praca w środowisku CAD i BIM Wykonywanie obliczeń statycznych i...

Asystent Projektanta Branży Mostowej

OPIS STANOWISKA udział w projektowaniu obiektów inżynierskich na każdym szczeblu realizacji inwestycji (Projekty Budowlane, Projekty Wykonawcze, Projekty Technologiczne) udział w prowadzeniu...

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

wg programu stażustaż w godz: 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne:...