Praca: Architekt Prowadzący

Poszukujemy:
Architekt Prowadzący
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Twój zakres obowiązków:
  • Opracowywanie strategii projektowych dla inwestycji wielomieszkaniowych
  • Opracowywanie projektów wnętrz
  • Samodzielne przygotowywanie wizualizacji
  • Odpowiedzialność za prowadzenie projektów od etapu koncepcji do uzyskania Pozwolenia na Budowę oraz wykonywanie nadzorów autorskich podczas realizacji inwestycji
  • Koordynacja prac projektowych przy współpracy z zespołem asystentów
  • Nadzór nad realizacją projektów
  • Współpraca z branżystami oraz podmiotami zewnętrznymi w procesie projektowym
  • Prowadzenie uzgodnień administracyjnych i urzędowych w procesie pozyskiwania Pozwoleń na Budowę
  • Reprezentowanie inwestora przed urzędami i innymi organami administracji publicznej
  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczej
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe architektoniczne
  • Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad / Revit3D
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność ustawiania priorytetów
  • Doświadczenie związane z kosztorysami i pracą na budżetach inwestycyjnych

Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych - Mutlisport
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Asystent / Asystentka Architekta

Twój zakres obowiązków: Uczestnictwo w pełnym procesie projektowym od fazy koncepcji do fazy projektu wykonawczego włącznie Współudział w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych i...