Praca: Staż - księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Staż - księgowa
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/19/1579
OBOWIĄZKI:
księgowanie dokumentów w programie komputerowymdekretacja dokumentówpotwierdzanie sald z kontrahentamiwystawianie faktru sprzedażysporządzanie raportów okresowychobsługa programu finansowo-księgowo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: księgowość
Uprawnienia: znajomość programów: Word, Excell
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: umiejętność organizacji pracy własnej
Uprawnienia: systematyczność
Uprawnienia: dokładność

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie