Praca: Sprzedawca Samochodów Nowych

AUTORYZOWANY SALON RENAULT
TANDEM SP. Z O.O.

Będzin ul. Czeladzka 67

zatrudni na stanowisko:

Sprzedawca Samochodów Nowych
Miejsce pracy: Będzin
Zadania :
  • sprzedaż nowych samochodów osobowych, dostawczych,
  • aktywnym poszukiwaniu nowych szans sprzedażowych,
  • przygotowywaniu ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów,
  • pozyskiwaniu potencjalnych Klientów m.in. poprzez kontakt telefoniczny, internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych,
  • praca w salonie oraz poza siedzibą firmy.
Oczekiwania:
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne, doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym i/lub w obsłudze Klienta mile widziane,
  • znajomość w branży motoryzacyjnej,
  • prawo jazdy kat. B.
Zatrudnionej osobie oferujemy:
  • szkolenia,
  • rozwojową pracę w renomowanej firmie na rynku motoryzacyjnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione wyników pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/sprzedawca-samochodow-nowych_1957662.html