Praca: Sprzątaczka

Punkt Pośrednictwa Pracy Tychy
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Katowice
Numer: 109/7/2019
OBOWIĄZKI:
Umiejętność sprzątania. Utrzymanie czystości, dokładność.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Umiejętność sprzątania

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Tychy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Pracownik porządkowy - segregowanie odpadów

Segregowanie odpadówPrace porządkowe na terenie zakładuDobra organizacja pracySumienność i rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań

Pracownik sprzątający

Zakres prac:odkurzanie,ścieranie kurzy,mopowanie,dbanie o pomieszczenia socjalne itp. Wynagrodzenie: 14,70 zł/h brutto ZAPRASZAMY DO APLIKACJI RÓWNIEŻ OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Pracownik sprzątający - sprzątanie biur

Zatrudnimy do serwisu sprzątającego biura.Praca w Belgii w rejonie miasta DIEST.Praca w dwuosobowych zespołach.prawo jazdy kat. B,znajomość języka angielskiego w mowie.