Praca: Specjalista działu rozliczeń

Ogłoszenie numer: 1878082, z dnia 22-12-2017

Firma este.biz Sp. z o. o. świadczy usługi w zakresie outsourcingu usług biurowych.

Stawiamy na jakość i profesjonalizm.

Wśród naszych klientów znajdują się przedsiębiorstwa głównie z branży budowlanej.

Swoim pracownikom oferujemy możliwość zdobycia wszechstronnego i praktycznego doświadczenia zawodowego.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista działu rozliczeń

Miejsce pracy: / Ruda Śląska

Opis stanowiska

  • Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów źródłowych w systemie ze szczególnym uwzględnieniem faktur zakupowych, wyciągów bankowych, raportów kasowych
  • Uzgadnianie kont kontrahentów
  • Udział przy sporządzaniu raportów miesięcznych i rocznych
  • Sprawdzanie i akceptacja manulanych płatności oraz obsługa płatności automatycznych
  • Prowadzenie oraz weryfikacja poprawności rozliczeń finansowych z klientami
  • Wystawianie faktur, korekt faktur i innych dokumentów finansowych
  • Rozliczanie pracowników –rozliczanie zaliczek
  • Realizacja dodatkowych zadań wynikających z bieżących potrzeb

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • 2-3-letni staż pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Doświadczenie w dziale księgowości
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • Rzetelność i dokładność, samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia, działania na danych liczbowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy, w zgranym zespole
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego
  • Ciekawe zadania i możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach działania procedur firmy
  • Szkolenie wdrażające
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalista-dzialu-rozliczen_1878082.html