Praca: Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Materiałów Budowlanych

21 oddziałów

420 pracowników

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998 roku,
w związku z dynamicznym rozwojem
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Materiałów Budowlanych
Miejsce pracy: Zabrze
Zadania na stanowisku:
  • sprzedaż farb, lakierów, chemii budowlanej, materiałów budowlanych
  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • raportowanie wyników pracy
Wymagane kwalifikacje:
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela
  • mile widziane doświadczenie w branży materiałów budowlanych i do wykończenia wnętrz
  • co najmniej średnie wykształcenie (preferowane budowlane)
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowości do pracy w terenie
  • samodzielność i komunikatywność
Firma oferuje:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/przedstawiciel-handlowy-ds-sprzedazy-materialow-budowlanych_1879496.html
W zgłoszeniu prosimy dołączyć informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Bechcicki Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Bechcicki Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.