Praca: Przedstawiciel Farmaceutyczny

Podejmij wyzwanie
Przedstawiciel Farmaceutyczny
(Bielsko-Biała, Cieszyn, Rybnik, Tychy, Wodzisław Śląski, Żory)
CEL PRACY:
  • promocja produktów firmy (RX i OTC) w aptekach, zgodnie ze strategią firmy
  • budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • planowanie i realizacja aktywności marketingowych w celu realizacji planów
  • bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności.
OCZEKUJEMY:
  • wykształcenia wyższego jako wymóg konieczny (mile widziany profil medyczny /farmaceutyczny)
  • doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela
  • komunikatywności, łatwości nawiązywania i utrzymywania relacji
  • wysokiej orientacji na realizację celów, zaangażowania
  • prawo jazdy (kat B)
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/przedstawiciel-farmaceutyczny_1977598.html

Zobacz podobne oferty

Specjalista obsługi w dziale handlowym

Oferujemy: Gwarancję stabilnego zatrudnienia w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku Stabilny system wynagradzania oraz prowizję adekwatną do osiąganych wyników sprzedażowych,...

Specjalista ds. Handlowych

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków? pozyskiwanie nowych klientów utrzymywanie relacji z obecnymi i nowymi klientami doradztwo techniczne w zakresie automatyzacji i robotyzacji przygotowywanie...

Opis stanowiska: Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.: Aktywna sprzedaż produktów i towarów Spółki; Prowadzenie negocjacji handlowych oraz...