Praca: Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Tiger Job Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 7220 . Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech w różnych zawodach. Nasza firma powstała w 2002 roku. Od tego czasu za pośrednictwem Tiger Job do pracy w Niemczech   wyjechało wielu zadowolonych pracowników.

Obecnie do naszego biura w Tarnowskich Górach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Nr Ref.: 7220

Zadania:
  • Analiza rynku, otoczenia i aktywności konkurencji
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientami w języku niemieckim
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i analitycznych
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zaangażowania
  • Ciekawa praca w młodym zespole współpracowników
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-biurowy-ze-znajomoscia-jezyka-niemieckiego_1950283.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)