Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/19/1824
OBOWIĄZKI:
Pomoc kucharzowi, pomoc w sprzątaniu kuchni i zmywaniu naczyń. Praca w Bielsku-Białej, w ramach umowy zlecenie, w wymiarze 20 godzin tygodniowo (według potrzeb od poniedziałku do soboty w godzinach pomiędzy 11.00 a 16.00, sporadycznie możliwa konieczność obsługi imprez w godzinach nocnych). Proponowane wynagrodzenie 14,70 zł brutto na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie jako pomoc kuchenna. Konieczne posiadanie książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych oraz podstawowa znajomość języka polskiego.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 14,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej