Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/19/0432
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie potraw w barze wegetariańskim w systemie dwuzmianowym 6.00-14.00 i 14.00-22.00, praca również w dni wolne wg. grafiku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie jako pomoc kuchenna lub kucharka.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich