Praca: Operator Urządzeń

Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i z zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas – mamy dla Ciebie pracę.
16-04-2018
Operator Urządzeń
Bieruń,
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/operator-urzadzen_1957040.html
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • jesteś osobą dyspozycyjną i zmotywowaną do podjęcia pracy
  • posiadasz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • posiadasz zdolności manualne
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • obsługa urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnej
  • kontrola oraz regulacja maszyn i urządzeń
  • transport surowców i wyrobów
  • sporządzanie raportów produkcji
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową (stała współpraca)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • wynagrodzenie na poziomie 2800 zł brutto/m-c
  • dodatek za pracę w nocy
  • dodatek stażowy za udokumentowane lata pracy
  • szkolenia stanowiskowe
  • możliwość uzyskania premii kwartalnej
Aplikując na ogłoszenie ogłoszenie: Operator Urządzeń, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez administratora danych osobowych Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k., 30-644 Kraków, Puszkarska 7f, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Odbiorcami danych osobowych są podmioty powiązane lub współpracujące z administratorem danych. Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane osobowe są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw, w tym praw osób trzecich.
Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ TERAZ”.

Zobacz podobne oferty

Operator Maszyn Produkcyjnych

Praca polegać będzie na obsłudze jednej z poniższych maszyn: ślusarskich, tokarki, frezarki, maszyny CNC, prasy mimośrodowej, spawarki. wykształcenie min. zawodowe, umiejętności manualne...

Operator

Zakres zadań: Obsługa i kontrola pracy maszyn i urządzeń w obrębie hal produkcyjnych,  parku zbiorników operacyjnych i obiektów towarzyszących Obsługa systemu wizualizacji i sterowania...

Operator elektrodrążarek

Obsługa elektrodrążarki; Obróbka detali zgodnie z dokumentacją techniczną; Przeprowadzanie okresowych czynności konserwujących przy maszynie; Aplikacja programów obróbczych. Wykształcenie...