Praca: Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/19/0626
OBOWIĄZKI:
mechanik pojazdów samochodowych, konserwacja pojazdów samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

osoba powyżej 30 r.ż.

Miejsce pracy:

Pszczyna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Mechanik samochodowy / Mechatronik

Miejsce pracy: Niemcy, WoldegkMontaż prototypowych lub specjalnych pojazdów wojskowych;Montaż podzespołów pojazdu do eksperymentalnych testów (mechanicznych, elektronicznych);Instalacja i...

Mechanik samochodowy do przyuczenia

obsługa serwisowa samochodównaprawa samochodów osobowychwiedza z zakresu mechaniki samochodowej i chęć jej poszerzaniachęć szkolenia się i rozwoju na stanowisku mechanik...

Mechanik samochodowy

min. 2 lata doświadczenia w pracy w serwisie samochodowym (warunek konieczny);dokładność i skrupulatność;wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu naprawy pojazdów mechanicznych;prawo jazdy...