Praca: Manager z językiem niemieckim

Firma zajmuję się otwieraniem lokali gastronomicznych i rozrywkowych na terenie Niemiec.

Manager z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Woźniki
Zadania:

Praca polega na nawiązywaniu kontaktu z firmami w Niemczech oraz rozdysponowaniu sprzętu naszym pracownikom oraz negocjacje itp.

Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • sumienność
  • operatywność
  • uczciwość
  • komunikatywność
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 2800 zł przez pierwsze 2 tygodnie potem 4000 tys zł na rękę + 5 % udziału w zyskach
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/manager-z-jezykiem-niemieckim_1948173.html