Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Magazynier
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/19/0829
OBOWIĄZKI:

Obsługa sklepu internetowego, przygotowywanie towaru do wysyłki.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Magazynier

nadzór nad gospodarką magazynową budowyprzyjmowanie materiałów od dostawcówwydawanie materiałów na budowęrozliczenia wewnętrznezakupy drobnych materiałów, sprzętów, narzędzi itp.udział...

Magazynier / Komisjoner

Miejsce pracy: NiemcyZAKRES OBOWIĄZKÓW:Realizacja/kompletowanie zamówień przy pomocy prostego systemuPodstawowa obsługa pojazdu elektronicznego do przewożenia palet / koszyków w obrębie...

Magazynier

Zakres obowiązków:Obsługa urządzeń występujących na magazynie;Bieżąca realizacja zamówień produkcyjnych oraz zleceń materiałowych;Realizowanie planu rozładunków i załadunków do...