Praca: Magazynier

Punkt Pośrednictwa Pracy Chorzów
Magazynier
Miejsce pracy: Katowice
Numer: 44/4/2019
OBOWIĄZKI:
kompletacja zamówień, przygotowanie towaru do wysyłki, wysyłka towaru, pakowanie- praca w magazynie farmaceutycznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

książeczka sanepidu, niekaralność, mogą być osoby uczące się

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

14 - 15 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Chorzów

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Pracownik Magazynu

Wymagania:mile widziana umiejętność obsługi komputera i skanerówumiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracymotywacja do pracyrzetelność, dokładność,...

Pracownik magazynu / produkcji maty

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:Pranie, suszenie i sortowanie mat,Przygotowywanie załadunku mat na trasy.Oczekiwania:Chęć do pracy w systemie...

Pracownik rozładunku kontenerów

 Обязаности:Разгрузка контейнеров морских 20,40,45 тонн;Разгрузка и сортировка коробок по соотвествующи...