Praca: Koordynator Salonu Firmowego

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie. Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje realizować ciekawe projekty, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Koordynator Salonu Firmowego

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zadania:

  • realizacja wyznaczanych planów sprzedaży oraz planów utrzymania stanu klientów,
  • realizacja lokalnych działań promocyjnych i marketingowych,
  • zarządzanie podległym zespołem i powierzonym majątkiem,
  • kształtowanie wysokiej jakości pracy podległego Salonu Firmowego.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem sprzedażą i podległym zespołem,
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
  • umiejętność działania pod presją czasu,
  • orientacja na wyniki,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu,
  • możliwość nieustannego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/koordynator-salonu-firmowego_1886091.html