Praca: Konserwator Maszyn i Urządzeń

Konserwator Maszyn i Urządzeń
Miejsce pracy: Skoczów

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie czynności serwisowych związanych z obsługą mediów urządzeń i maszyn u naszego podwykonawcy na terenie zakładu produkcyjnego w Skoczowie.

ZAKRES ZADAŃ
  • bieżąca kontrola parametrów i uzupełnianie środków smarowych oraz płynów chłodzących w układach maszyn i urządzeń
  • kontrola szczelności układów smarowania i chłodzenia
  • wymiany olejów przemysłowych w zbiornikach maszyn i urządzeń
  • dystrybucja środków smarnych na terenie zakładu
  • wykonywanie prostych prac konserwacyjnych oraz porządkowych
NASZE OCZEKIWANIA
  • wykształcenie min. zawodowe (preferowane mechaniczne)
  • mile widziane doświadczenie w pracach konserwacyjnych
  • umiejętność obsługi urządzeń technicznych
  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność
    przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • mile widziane prawo jazdy kategorii „B"
OFERUJEMY
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • pracę w przyjaznym zespole pracowników

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesłać
za pomocą przycisku: "Aplikuj Teraz".
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Kandydatów prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 (Dz.U. nr 101 z 2002 r., poz. 926 z póż. zm).”
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/konserwator-maszyn-i-urzadzen_1865195.html