Praca: Junior Trade Marketing Manager

Jesteśmy cieszącym się zaufaniem liderem w branży wędliniarskiej, poszukujemy otwartych na innych, miłych i energicznych osób na stanowisko:

Junior Trade Marketing Manager
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Zadania:
  • koordynacja i nadzór nad przebiegiem akcji promocyjnych
  • współuczestnictwo w kreowaniu strategii trade marketingowych
  • tworzenie raportów i analiz
  • śledzenie trendów rynkowych oraz działań konkurencji
  • współtworzenie, organizacja dystrybucji oraz monitoring materiałów promocyjnych, reklamowych oraz materiałów POS
  • tworzenie materiałów informacyjnych dla sił sprzedaży
  • przygotowywanie oraz udział w branżowych akcjach promocyjnych, eventach, targach
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami
Wymagania:
  • masz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • ukończyłeś/aś studia wyższe na ekonomicznym lub humanistycznym kierunku
  • umiesz zarządzać projektami, najczęściej wieloma na raz
  • twoją pasją jest marketing, a Twoim hobby sprzedaż
  • lubisz rozwiązywać problemy. Potrafisz analizować, wyciągać wnioski i podejmować właściwe działania
  • nie szukasz nudnej, statycznej pracy w poukładanej, międzynarodowej korporacji
  • chcesz budować, tworzyć, odcisnąć swoje piętno na marketingowej mapie
  • Excel i Power point to Twoi Microsoftowi przyjaciele
Oferujemy:
  • ambitną i kreatywną pracę oraz możliwość doskonalenia swoich umiejętności
  • udział w ciekawych projektach marketingowych
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/junior-trade-marketing-manager_1893620.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych obecnych i przyszłych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.