Praca: Grafik komputerowy

Ogłoszenie numer: 1956464, z dnia 16-04-2018

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Grafik komputerowy

Miejsce pracy: / Czechowice-Dziedzice

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za wizerunek graficzny produktów firmy
  • bezpośrednia współpraca z dostawcami i drukarniami,
  • odpowiedzialność za projekty gadżetów firmowych, materiałów reklamowych i promocyjnych oraz innych nośników reklamowych, zarówno w dziedzinie dtp i projektów interaktywnych
  • odpowiedzialność za wykonanie zdjęć na potrzeby firmy, w tym obróbki zdjęć oraz przygotowywanie wizualizacji produktów i opakowań
  • tworzenie projektów na potrzeby serwisów społecznościowych i stron internetowych

Wymagania

  • praktyczna znajomość jakiegoś programu graficznego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku i udokumentowane portfolio zrealizowanych projektów - warunek konieczny
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doskonała organizacja pracy i zarządzania powierzonymi zadaniami

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie na 1 etat
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/grafik-komputerowy_1956464.html