Praca: Główny inżynier - Technolog

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Główny inżynier - Technolog
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

OPIS STANOWISKA:

  • Opracowanie standardów dokumentacji technicznej pod kątem technologiczności wykonania,
  • Weryfikacja poprawności wykonania dokumentacji technicznej (audyty wewnętrzne),
  • Współpraca z podwykonawcami/kooperantami w celu ustalania standardów oraz technologii wykonania,
  • Współpraca z montażem i weryfikacja dokumentacji pod względem montażowym,
  • Stała współpraca z koordynatorami kooperacji w celu zapewnienia poprawności wykonania podzespołów urządzeń.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, specjalizacja mechanika/mechanika i budowa maszyn,
  • Długie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży maszynowej,
  • Praktyczne doświadczenie w procesach produkcyjnych urządzań przemysłowych,
  • Praktyczna znajomość oprogramowania CAD,
  • Praktyczna i biegła znajomość zasad tworzenia rysunku technicznego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Mile widziane praktyczne doświadczenie w procesach kontroli jakości wyrobów.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/glowny-inzynier-technolog_1975857.html