Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Fryzjer
Miejsce pracy: Czerwionka-Leszczyny
Numer: StPr/19/2234
OBOWIĄZKI:

Możliwość pracy na 1/2 etatu. Mile widziane doświadczenie w pracy w ww. zawodzie. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu lub telefoniczny.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Czerwionka-Leszczyny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Fryzjer

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: strzyżenie fryzur męskich, golenie, modelowanie; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe - fryzjer, mile widziane doświadczenie w zawodzie fryzjer;

Fryzjer

Strzyżenie, farbowanie, czesanie, modelowanie. /Oferta pracy z GCP KONIECPOL/Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjerWykształcenie: średnie zawodowe, kierunek:...

Fryzjer

strzyżenie damsko - męskie, farbowanie, baleyage, fryzury okolicznościowe, pozostałe zabiegi pielęgnacyjneWymagania konieczne:Zawód: Fryzjer*Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania...