Praca: Elektryk

Firma Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Oferowane usługi wykonywane są zarówno w warsztatach Partner Serwis, jak i bezpośrednio u Klientów. Działamy na rynku od 2002 roku. Obecnie jest to 7 oddziałów świadczących serwis przemysłowy i zatrudniających około 500 osób.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Częstochowa, Dąbrowa Górnicza
Zakres obowiązków:
  • bieżąca ocena stanu technicznego naprawianych i remontowanych urządzeń,
  • wykonywanie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • podejmowanie działań korygujących i naprawczych.
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe - elektryk, elektromechanik,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • uprawnienia do obsługi UTB (IIS), wózka widłowego, suwnic hakowych sterowanych z poziomu kabiny.
  • dyspozycyjność,
  • chęć do pracy i zaangażowanie,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Proponujemy:
  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów),
  • przyjazną atmosferę pracy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/elektryk_1977282.html