Praca: Doradca / Specjalista ds. ubezpieczeń

Doradca / Specjalista ds. ubezpieczeń
Miejsce pracy: Katowice, Tychy, Pszczyna, Mysłowice

Opis stanowiska:
  •  Pozyskiwanie klientów, obsługa i utrzymanie relacji z klientem
  •  Sprzedaż ubezpieczeń
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży lub praca z klientem
  • Łatwość nawiązania kontaktów
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Osoby ambitne, pewne siebie, lubiące pracę z ludźmi, które chcą być należycie wynagradzane za swoje umiejętności
  • Osoby, które chcą budować swój biznes oraz same decydować o swoim czasie pracy
  • Osoby, które stale lubią się rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje
Oferujemy:
  • Pełen zakres profesjonalnych szkoleń z wiedzy o produktach ubezpieczeniowych oraz
  • umiejętności sprzedażowych
  • Wysokie zarobki - atrakcyjny system prowizyjny oraz premii za osiągnięte wyniki
  • Elastyczny czas pracy
  • Pomoc przy rozwoju własnej kariery i biznesu

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

„Zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie współpracy w celu udziału w procesie rekrutacji organizowanym przez Aviva Sp. z o.o. Informuję jednocześnie, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności dla kandydatów na Kierowników obowiązującą w Avivie.