kelner śniadaniowy

Kelner śniadaniowy

Jak powszechnie wiadomo hotel to nie tylko miejsce w którym możemy odpłatnie przenocować. W dzisiejszych czasach hotele prześcigają się z ofertami, aby przyciągnąć do siebie jak największą liczbę gości. W hotelu często teraz zaznamy masażu relaksacyjnego czy też będziemy mogli jako goście hotelowi korzystać ze SPA czy siłowni. Restauracje hotelowe również podniosły swoje standardy i dla swoich gości oferują smakowite potrawy dostępne w wielu wariantach w menu.

Często hotele w swojej ofercie oferują swoim gościom nocleg wraz ze śniadaniem, które serwuje hotelowa restauracja. Oferta śniadaniowa najczęściej dostępna jest do danej godziny, a inne hotele oferują gościom śniadaniowym tzw Szwedzki Stół. Właśnie do jednego z takich hoteli pojawiło się ogłoszenie o zapotrzebowaniu na pracownika w charakterze kelnera. Ogłoszenie dotyczyło pracy jako kelner śniadaniowy w miejscowości Sośnicowice w województwie śląskim.

Praca w Sośnicowicach jest dostępna dla wszystkich chętnych osób, a doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera jest jak najbardziej mile widziane. Osoba zatrudniona na stanowisku kelnera śniadaniowego będzie pracowała w godz od 6 do 14 i będzie odpowiedzialna za obsługę gości hotelowych w trakcie wydawania śniadań. Z racji, że hotel serwuje dania za pomocą Szwedzkiego Stołu, kelner będzie musiał uzupełniać dania i dbać o ich świeżość. Właściciel hotelu dopuszcza możliwość zatrudnienia osób uczących się oraz absolwentów szkół gastronomicznych, wiec jest możliwość elastycznego grafiku pracy.